target=""


Лічильники газу Самгаз

Лічильник газу САМГАЗ G 1,6 Лічильник газу САМГАЗ G 2,5 Лічильник газу САМГАЗ G 4

У даній статті хочемо звернути вашу увагою на таку продукцію, як лічильники газу Самгаз. Це вимірювальне обладнання, яке досить великий відрізок часу, з 1995 року, активно користується попитом серед великої кількості людей по всій території України. Особливою популярністю газовий лічильник самгаз затребуваний в останні 2-3 роки. Це обумовлено істотним і регулярним підвищенням тарифів для простих громадян, а також для різного роду комерційних підприємств. Природно, що доводиться думати про економію як газу, так і його витрати. У цьому обов'язково допомагає газовий лічильник самгаз.

Що хотілося б відзначити про виробника лічильників газу самгаз? Компанія "САМГАЗ" на ділі стала провідним виробником вимірювального газового обладнання на території нашої країни. За більш ніж двадцятирічний стаж роботи заводу було вироблено і продано більше трьох мільйонів одиниць продукції. Сам завод по виробництву лічильників газу САМГАЗ знаходиться в місті Рівне. Вся продукція сертифікована і відповідає всім вимогам і стандартам вимірювального газового обладнання на території нашої країни. За високу якість газових лічильників самгаз, дана продукція була внесена в реєстр кращих товарів України.

З даним заводом компанія "Васіс" має прямі домовленості на поставку лічильників газу за найдоступнішими цінами. Природно, що для наших покупців ми можемо запропонувати дуже привабливі ціни.

Лічильники самгаз мають різні модифікації, серед яких САМГАЗ G1.6, G2.5, G4. Вони підходять як для побутового, так і для комерційного вимірювання об'єму газу. Міжперевірочний інтервал газових лічильників самгаз близько 8 років.

Купити лічильник самгаз насправді дуже просто. Для цього ми пропонуємо вам зробити дзвінок в нашу компанію. Вся продукція лічильників самгаз в наявності на нашому складі. Тому відразу ж після того, як з нашим фахівцем ви визначитеся з варіантом лічильника самгаз, ми зможемо оперативно його доставити в будь-яку точку нашої країни поштовими службами. Так як ми знаходимося в місті Києві, то у вас є можливість зробити самовивіз з нашого складу, попередньо погодивши дату і час вашого приїзду.

Якщо підсумувати, то газовий лічильник САМГАЗ на ділі показує себе гідно під час його експлуатації. Якість цього лічильника безсумнівно порадує вас. Купивши лічильник газу САМГАЗ ви точно можете бути впевнені в якості, а також в тому, що він не принесе вам ніяких складнощів. Навпаки, лічильник газу САМГАЗ значно вбереже ваш бюджет.

Телефонуйте прямо зараз і замовте гідне вимірювальне обладнання, яким є газовий лічильник САМГАЗ. Ми гарантуємо вам якісне обслуговування і найкращу ціну на весь асортимент компанії Самгаз.

<< Назад