target=""


Лічильники води Novator

Лічильники води крильчасті ЛК-15Х-01, ЛК-15Г-01 Лічильники крильчасті для холодної та гарячої води з імпульсним виходом ЛК-15ИХ, ЛК-15ИГ Лічильники води крильчасті ЛК-25Х, ЛК-32Г

Сьогодні використання гарячої та холодної води в кожній сім'ї своя. І залежить вона не лише від кількості проживаючих у квартирі осіб, а й від їх звичок, а також від того, чи схильна людина бережно ставитися до природних ресурсів в принципі. Щоб Ваші витрати на водоспоживання не залежали від чужих звичок і переваг, слід задуматися про установку індивідуальних лічильників у своїй квартирі.

На сьогоднішній день на ринку України представлені моделі від декількох як вітчизняних виробників, так і закордонних.
Існують лічильники окремо для гарячої та холодної води, так як підвищені температури вимагають використання певних матеріалів при виробництві лічильників для гарячої води. Так само вони можуть відрізнятися за принципом роботи, за особливостями і масштабами системи водопостачання та низкою інших відмінних характеристик.

Якщо ж Ви підбираєте варіант для квартири, то лічильники води Novator можуть стати оптимальними завдяки своїй відносно низькій вартості і, при цьому, хорошій якості і тривалого терміну експлуатації.

Лічильники води Novator крильчасті, можуть мати додаткові можливості і характеристики, наприклад, із зворотним клапаном, антимагнітний, з імпульсним виходом.

Які саме лічильники води Novator краще підійдуть для Вашого будинку, Ви зможете дізнатися, отримавши компетентну допомогу наших продавців-консультантів.

Лічильники води Novator для холодного водопостачання розраховані на температуру від 5 до 30 градусів, а для гарячого - від 30 до 90 градусів. Всі вони забезпечені поворотним рахунковим механізмом для комфортного зчитування показань в будь-якому положенні.

<< Назад