target=""


Каталог продукції

Лічильники газу
Лічильники газу
Лічильники води та тепла Apator
Лічильники води
Лічильники тепла
Лічильники тепла
Системи обліку використання газу, води, тепла
Системи обліку використання
газу, води, тепла


Фільтри та клапана Gross
Фільтри та клапана Gross
золяційні матеріали
Ізоляційні матеріали

 Ми раді Вам!

 

Ви знаходитесь на сайті Компанії ТОВ " Vasismeter". Вам потрібно купити лічильник на воду адже ваш витратомір вийшов з ладу або лічильник газу Ельстер, а може газовий лічильник САМГАЗ дізнатися яка ціна лічильника теплової енергії ви на правильному шляху. У нас найнижча ціна на всі лічильники для квартир та й водомір промисловий у нас найдешевший в Україні. Стало дорого платити за опалення і потрібно купити лічильник тепла квартирний, вийшов з ладу газовий лічильник а сказали купити тільки лічильник газовий Ельстер вк g4 або газовий лічильник Метрикс g4 а в вашому місті можна знайти тільки Лічильник газу Самгаз і то САМГАЗ g 2,5 , телефонуйте, ми в найкоротші строки доставимо в будь-яке місто лічильник на опалення, професійно підберемо лічильник на газ, порадимо як вибрати якісний і недорогий лічильник холодної води.

Сьогодні легко загубитися в морі пропозицій. Мембранний Metrix Метрикс, мембранний Samgaz Самгаз або Elster bk Ельстер ВК, маленький роторний Новатор все це лічильники газові тільки різні виробники. А скільки пропонується лічильників для води, як відрізнити квартирний лічильник і ультразвуковий витратомір промисловий. На нашому сайті вся інформація поділена на розділи по виробникам наприклад витратомір води представлений світовими брендами і поділений на категорії Мокроход Гросс лічильник води, лічильник води клас точності С АПАТОР Повогаз, лічильник холодної води sensus 620 або лічильник холодної води Сенсус 420, Bmeters лічильник, Семпал лічильник на воду. Якщо ваш водоканал видав вам припис на установку конкретної марки на водомір промисловий можна легко знайти його в розділі лічильники води виробники а зорієнтуватися скільки коштує лічильник на опалення в квартиру що краще встановити ультразвуковий лічильник для квартир або зупинити свій вибір на більш економічно вигідному механічному Apator PoWoGaz АПАТОР Повогаз лічильник тепла допоможуть наші технічні фахівці чемно і грамотно розкажуть в чому відмінність BMeters теплосчетчик, Apator PoWoGaz лічильник тепла, Ultraheat квартірній лічильник тепла, GROSS Гросс на опалення, теплолічильник на квартиру Сенсус Sensus і за якою ціною можна купити лічильник тепла квартирний.
Жителі багатоквартирні будинків зібравшись на чергових зборах сусідів обговорили що непомірно висока ціна за послуги місцевих тепломереж почала спустошувати гаманці вирішили купити лічильник тепла на багатоквартирний будинок, не відкладаючи на потім телефонуйте і ставте запитання нашим менеджерам скільки коштує лічильник на опалення ми з радістю повідомимо вам що ціна на лічильник тепла на будинок розділена на кількість жителів вийде вельми невисокою навіть для українських пенсіонерів і виправдає витрати в перший місяць опалювального сезону.
   Дійшла черга і до нашого розділу ізоляційних матеріалів. Ми раді презентувати Вам продукцію спрямовану на звуко тепло і паро ізоляцію будинків квартир і об'єктів промислового призначення. Шумоізоляція підлог, звукоізоляція під стяжку, пароізоляція покрівлі, теплоізоляція для лазні, фольгована пароізоляція, теплоізоляція стін, ізоляція для труб, ізоляція для повітроводів це не повний перелік напрямків де застосовується наш алюфом Терафом Фолар і самоклеющийся спінений каучук.

Телефонуйте, пишіть, ми відповімо вам на будь-які питання. Ми завжди раді нашим клієнтам.

ТОВ " Vasismeter"

+38(050) 072-64-49

+38(068) 030-39-41

       vasismeter@ukr.net