target=""


Лічильники газу

Счетчики газа "Elster"
Лічильники газу
"Elster"
Счетчики газа Metrix
Лічильники газу
"Metrix"
Счетчики газа Самгаз
Лічильники газу
"Самгаз"
Лічильники газу роторні Новатор
Лічильники газу роторні


Лічильник газу - це, безсумнівно, дуже важливий прилад для житлових і промислових приміщень. Даний пристрій забезпечує облік об’єму використаного споживачем такого ресурсу, як газ. Газ використовується практично скрізь, але в деяких випадках споживач витрачає значно менший об’єм газу, ніж фіксований обсяг, за який необхідно платити. Тому лічильники газу купити сьогодні бажають практично усі власники різноманітного обладнання, яке використовує газ. З приладом обліку споживаного газу суми в комунальних квитанціях будуть значно нижчими.

Газомір допомагає власнику житла або виробничого приміщення стежити за споживанням газу та завжди мати інформацію про точний обсяг використаного газу та про суму, необхідну для оплати спожитого ресурсу.

Лічильники газу купити в наш час можна для різних типів приміщення та для забезпечення обліку різного об’єму газу за годину. Основними видами сучасних газових лічильників є промислові, комунальні та побутові прилади обліку спожитого газу.

Також газоміри класифікують на кілька категорій за принципом функціонування: вихрові, ротаційні, турбінні та мембранні. Мембранні газові лічильники найчастіше використовуються в житлових приміщеннях. Точність їх вимірювань досить висока, а вартість низька. Тому такі лічильники користуються найбільшим попитом.

Високоякісні та надійні лічильники газу купити Ви можете у компанії «Васис» за цілком адекватною ціною.