target=""


Лічильник гарячої води

Лічильник гарячої води

Сплачувати за комунальні послуги «по лічильнику», як виявилося, набагато вигідніше. Якщо раніше про це замислювалися мало, то зараз, за часів кризи і різкого подорожчання, переваги наявності водомірів оцінили в повній мірі майже всі кияни. Практично у кожного жителя Києва в квартирі встановлений лічильник гарячої води. Завдяки цьому нескладному приладу оплачувати доводиться тільки той обсяг води, який був насправді витрачено за конкретний період часу.

Вибрати лічильник гарячої води не так вже й складно. На українському ринку можна знайти водоміри з рахунковим механізмом різного типу. Найбільш популярними і одночасно недорогими можна вважати механічні лічильники. Водяний потік, проходячи через такий прилад, призводить в рух крильчатку або маленьку турбіну, яка транслює обертання на лічильний пристрій. Ультразвукові, електромагнітні і вихрові водоміри мають свої переваги і недоліки. Як правило, такі лічильники гарячої води забезпечують кращу точність вимірювань, але при цьому і ціна на них вище. Для побутового застосування, де обсяги витраченої води невеликі, буде достатньо і механічних лічильників.

За принципом роботи лічильник гарячої води не відрізняється від лічильника холодної. У процесі створення елементів для цих приладів використовуються різні по термостійкості матеріали. Лічильник гарячої води здатний зберігати працездатність і показувати об'єктивні дані при температурі рідини до дев'яноста градусів. Для деяких екземплярів цей показник може досягати навіть 150 градусів.

Не знаєте, який лічильник гарячої води потрібен саме Вам - телефонуйте в «Васіс»!

Наші фахівці знають всі про водомірів, а значить можуть надати Вам кваліфіковану консультаційну допомогу.