target=""


Теплоізоляція Алюфом


Теплоізоляція АлюфомПроживаєте ви в місті в квартирі або ж в селищі в приватному будинку, всім доводиться думати про те, яким способом максимально якісно і недорого утеплити свій будинок. На ринку достатньо матеріалів, які використовують для утеплення, однак виділити хотілося б саме теплоізоляцію алюфом. Відражаюча теплоізоляція алюфом володіє різними властивостями, серед яких теплоізоляційні, звукоізоляційні та пароізоляційні. Для того, щоб такі властивості мали максимальну ефективність в теплоізоляції алюфом використовують поліровану алюмінієву фольгу і технологічно зшитий, хімічним способом, пінополіетилен.

Теплоізоляція Алюфом представлена в трьох категоріях А, Б, С. Тип А складається з одностороннього фольгування і зшитого пінополіетилену. Використовують найчастіше Алюфом для утеплення стін, за радіаторами опалення, пароізоляцією покрівель. За своїми властивостями теплоізоляція Алюфом сміливо замінює до 7 сантиметрів мінерального утеплення.

Тип Б складається уже з двостороннього фольгування, а також зшитого хімічним способом пінополіетилену. По застосуванню, він відповідає типу А.

Теплоізоляція Алюфом типу С - це ізоляційний матеріал для повітроводів.

Товщина Алюфома буває різною. Починаючи від 2 мм і до 8 мм. Чим більше товщина, тим ціна вище.

Компанія "Васіс" вже багато років спеціалізується на реалізації ізоляційних матеріалів на ринку України. І якщо вам потрібна професійна консультація, обов'язково звертайтеся в нашу компанію. Ми дамо вам рекомендації і підкажемо який варіант теплоізоляції Алюфом підійде вам найкраще.

Теплоізоляція Алюфом за найкращими цінами в компанії Васіс!