target=""


Лічильники води

Счетчики воды Apator
Лічильники води
"Apator"
Счетчики воды Gross
Лічильники води
"Gross"
Счетчики воды Novator
Лічильники води
"Novator"
Лічильники води Rossweiner
Лічильники води
Rossweiner

Системи обліку використання газу, води, тепла
Системи обліку використання газу, води, тепла

Лічильник води - це спеціальний пристрій, функцією якого є вимірювання об’єму спожитого ресурсу холодної або гарячої води. Основною метою даного пристосування є економія коштів споживача за рахунок того, що він сплачує лише за ту кількість ресурсу, яку він використав. У наш час лічильники води купити бажають споживачі і в житлову квартиру, і в заміський приватний будинок, і на підприємство.

Сьогодні існує декілька різновидів лічильників використаної води. Обирають в основному відповідно до певних потреб і місця експлуатації водоміра. Основними різновидами лічильників обліку води є: ультразвукові, механічні, електромагнітні та вихрові прилади обліку використаної води.

Основними перевагами механічних водомірів є такі параметри, як антифрикційність, досить тривалий термін експлуатації та відмінна зносостійкість. Механічні прилади обліку води розрізняють на лічильники гарячої та холодної води, оскільки матеріал деяких деталей таких пристроїв відрізняється і призначається для води з певним порогом температури.

Також лічильники води купити можна для використання в житлових приміщеннях (побутові лічильники) та для застосування в промисловій галузі (промислові лічильники).

Недорого лічильники води купити можна у фірми «Васис». У нас Ви знайдете найбільш відповідну до Вашої мети модель приладів для обліку ресурсів.

Лічильники води купити за найнижчими цінами Ви зможете у компанії «Васис».