target=""


Лічильник води турбінний


У наш час великою популярністю користуються засоби економії. До таких способів відноситься вимірювальне обладнання, як наприклад лічильник води, тепла, газу, електроенергії. Дані види продукції використовуються як в побуті, так і в промисловості. Популярність останнім часом набирають лічильник води.

Лічильник води турбіннийЗ огляду на те, що на господарських і промислових підприємствах використовують велику кількість води, потрібно використовувати лічильник води турбінний. Даний вид вимірювального обладнання якраз призначений, щоб вимірювати великий обсяг холодної та гарячої води. В середньому такий обсяг коливається від 15 до 500 м3 за одну добу. Щоб робота турбінного лічильника води була максимально ефективною, крильчатка в даному приладі замінена на горизонтальній осі турбінкой. Дана турбінка розміщена вертикальна до водяному потоку.

Дуже важливо, щоб конструкція лічильника води турбінного була простою, якісної і надійної. Ніхто не хоче мати втрати фінансів, часу і сил. На сайті компанії Васіс представлений відмінний асортимент турбінних лічильників води, які внесені до державного реєстру України і мають всі необхідні сертифікати відповідності. Серед таких можна виділити лічильники води турбінні Apator і Gross.

Дані виробники вже багато років популярні на території України, так як зарекомендували себе з кращого боку.

Компанія Васіс безпосередньо працює з такими виробника як Apator і Gross. Кращий лічильник води турбінний можна купити саме в нашій компанії.