target=""


Лічильники газу


Лічильники газуЛічильник газу - необхідний прилад для тих квартир, будинків і промислових підприємств, які опалюються газом. Встановлення газових лічильників дозволяє вести суворий облік кількості газу. Це гарантія економії коштів.

Дані прилади все частіше встановлюють у приватних будинках. Опалення будівель дровами втрачає свою актуальність. Дрова необхідно запасати заздалегідь. Це процес, що вимагає значних витрат сил і часу. Опалення газом - простіше та вигідніше.

Облік витрачених ресурсів (газу) необхідний не лише для контролюючих органів. У першу чергу, він дає можливість господарям будинку або квартири стежити за витратами газу. Вибір лічильника газу - завдання непросте. Не всі прилади, що пропонуються ринком, однаково гарні.

Існує таке поняття як пропускна здатність лічильника. Від пропускної здатності залежить тип лічильника. Він може бути промисловим, комунальним або побутовим. Промислові прилади використовують для технологічного та комерційного обліку газу. Вони мають певний діапазон робочих температур.

Правильно обрати промисловий лічильник допоможуть фахівці компанії «Васис». Щоб дізнатися все про види лічильників та їх характеристики - наберіть один із номерів. Співробітники компанії мають великий досвід роботи, що дозволяє розбиратися в усіх тонкощах вибору газових лічильників.

Прилади комунального типу мають пропускну здатність 10-40 м³ на годину. З їхньою допомогою ведеться облік витрат метану, бутану, пропану. Комунальні лічильники встановлюють на малих підприємствах і в комунально-побутовому секторі.

Серед побутових, попитом користуються лічильники Elster. Це прилади діафрагмового типу. Напрямок потоку газу: правий і лівий. Дані прилади для обліку кількості газу випускаються в Німеччині. Тому їх якість не ставиться під сумнів. Якщо вам потрібен лічильник для квартири або приватного будинку - лічильники Elster стануть найкращим вибором.

Який же принцип роботи лічильника газу? При надходженні газу в прилад, розміщені в камерах діафрагми змінюють своє становище. Діафрагми являють собою пересувні перегородки. Вони здійснюють вплив на системи важелів і редуктор. Внаслідок цього процесу запускається рахунковий механізм. Показники лічильника представлені в кубічних метрах.

ТОВ «Васис» пропонує якісні лічильники газу для будинків, квартир і промислових підприємств. Продукція відповідає усім технічним вимогам. В асортименті представлені лічильники, які ідеально підійдуть для будинків, дач, квартир.

Перш ніж обирати лічильник, дізнайтеся, які види приладів існують. Одна з класифікацій побутових лічильників - за принципом дії. Виділяють чотири групи: ротаційні, мембранні, турбінні і вихрові. Ротаційні працюють за рахунок двох рухомих деталей, іменованих роторами. Вони мають порівняно невеликі розміри. Це одна з переваг ротаційних приладів вимірювання газу.

Ротаційні лічильники також характеризуються довговічністю. Для їх роботи не потрібна електроенергія. У разі необхідності перевірки справності лічильника, роботи проводяться при ввімкненому приладі. Справність перевіряється за перепадами тиску. Цей тип лічильників стійкий до короткочасних перевантажень.

Описаний вище тип приладів успішно застосовують не лише в приватних будинках. Такі лічильники встановлюють на підприємствах невеликих і середніх розмірів. Ротаційні лічильники також іменуються роторними.

Мембранні лічильники позначаються в каталогах як діафрагмові або камерні. Прилади Elster відносяться до лічильників такого типу. Зчитувальні прилади Elster застосовують в побутовому і комунальному господарствах. Придбати лічильник газу за вигідною ціною можна у нас на сайті. Клієнти компанії «Васис» відзначають гідну якість продукції та високий рівень сервісу.

Популярністю користуються і турбінні лічильники. Механізм їх дії простий. Потрапляючи в лічильник, потоки газу приводять в дію турбіну. Лопасті обертаються пропорційно об’єму газу, що проходить через прилад. Серед переваг таких лічильників виділяють точність вимірювання кількості газу та надійність. Турбінний тип вимірювальних приладів відноситься до малошумних.

Вихрові витратоміри мають більш складний принцип роботи. Газ, потрапляючи в лічильник, натикається на перешкоду. Позаду тіла обтікання встановлений чутливий елемент. Саме таким чином ведеться підрахунок об’єму газу.

Скориставшись зручним інтернет-каталогом, можна відразу ж зробити замовлення. Уточніть характеристики лічильників і ціну, набравши один з номерів. Консультації абсолютно безкоштовні.

Замовте лічильник газу для домашнього, комунального господарства, а також для підприємств. ТОВ «Васис» порадує кожного клієнта приємними цінами та індивідуальним підходом.