target=""


Шумоізоляція Терафом


Ласкаво просимо на сайт компанії Васіс, яка спеціалізується на продажу звуко- шумо- тепло- ізоляційних матеріалів. Якщо ви подивитесь розділ Ізоляційні матеріали, то для відкриється відмінний вибір матеріалів під будь-які випадки. В даный статті нам би хотілося звернути особливу увагу на таку марку шумоізоляції, як Терафом.

Шумоізоляція ТерафомШумоізоляція Терафом знайшла широке застосування в шумоізоляції міжповерхових перекриттів, під стяжки і навіть як підкладка під ламінат. Що дуже важливо, Терафом виконує свої функції шумоізоляції протягом усього терміну його використання. В середньому шумоізоляція Терафом перекриває шум від 20-30 Дб.

Склад шумоізоляції Терафом становить захисне полімерне покриття, а також зшитий пінополіетилен.

Товщина Терафому коливається від 3 до 10 мм. Якщо вас цікавить вартість, то вона вказана на нашому сайті. Це кращі ціни, які можна тільки знайти на ринку України. Шумоізоляція Терафом завжди в наявності, тому якщо ви вирішите замовити її саме в нашій компанії, то ми доставимо її максимально швидко.

Якщо вам потрібно більш детально дізнатися на рахунок шумоізоляції Терафом вам варто зателефонувати за номером 067 633 17 21, де вам нададуть якісну консультацію, розкажуть всі тонкощі, плюси і мінуси.

Кращі ціни, професійна консультація і якісна шумоізоляція Терафом - це все надасть компанія Васіс)!