target=""


Лічильники тепла Gross


Лічильники тепла GrossЙмовірно, кожна людина, що проживає в квартирі багатоповерхового будинку, стикалась з ситуацією, коли теплоенергія в його будинку витрачається не те щоб не раціонально, а просто нелогічно. Не рідкісні випадки, коли будинок не утеплений, вікна в під'їздах сильно продуває, труби опалювальної системи не мають необхідної теплоізоляції і так далі. Тобто, можна сказати, що опалювальна система використовується не тільки і не стільки для обігріву житла, а ще й для обігріву вулиці.

Сьогодні питання економії природних ресурсів як ніколи актуальний, і кожному з нас прийшов час замислитися, як зробити наше життя комфортним, але з максимально раціональним використанням дарів природи.

Одним з основних способів досягнення цієї мети є установка лічильників тепла, які дозволяють не тільки фіксувати обсяг спожитої теплоенергії, а й регулювати її інтенсивність.

Лічильники тепла Gross популярні серед населення завдяки відмінному співвідношенню ціна - якість. Враховуючи всі характеристики цих лічильників, їх установка швидко окупається і приносить істотну економію їх власникам всі наступні періоди.

Лічильники тепла Gross виробляються на нашому вітчизняному заводі. Сучасне обладнання, на якому вони виготовляються, дозволяє виробляти дійсно якісні контрольно-вимірювальні прилади за доступною ціною.

Лічильники тепла Gross активно використовуються для житлово-побутових приміщень. Це в основному житлові квартири і приватні будинки. Важливою особливістю цих лічильників є, той факт, що лічильники тепла Gross внесені до Державного реєстру України, а значить вони повною мірою відповідають прийнятим високим стандартам якості.

Встановити лічильники тепла не важко, але тільки для професіонала, який знає всі особливості цього монтажу.

Лічильники тепла Gross Ви можете купити в компанії "Васіс" за доступними цінами в будь-який зручний для Вас час.