target=""


Лічильники води Gross


Лічильники води Gross"Знати, щоб впливати" - ось причина, по якій люди найчастіше починають замислюватися про установку лічильників на воду. Вони хочуть платити тільки за те, що фактично використали, і мати можливість впливати на цю величину шляхом економії обсягу водоспоживання.

Щоб реалізувати можливість контролювати і впливати на величину водоспоживання в квартирах, приватних будинках і на підприємствах встановлюються лічильники як на гарячу, так і на холодну воду. Однак, для різних об'єктів відповідають і різні лічильники в залежності від середнього споживання води і особливостей функціонуючої системи водопостачання.

Одними з найбільш популярних на території України є лічильники води Gross. Українським виробником пропонуються як побутові моделі, так і промислові. Їх популярність можна пояснити відносно низькою ціною, при цьому якість продукції завжди знаходиться на високому рівні. Лічильники води Gross виробляються командою висококваліфікованих фахівців на сучасному високотехнологічному європейському обладнанні.

Лічильники води Gross одні з небагатьох внесені до Державного реєстру України, а це означає, що вони повністю відповідають встановленим стандартам якості.

В асортименті нашої компанії лічильники води Gross широко представлені, тобто Ви можете підібрати ту модель, яка буде повністю відповідати Вашим вимогам.

Купити в нашій компанії можна лічильники води Gross одноструменеві і багатоструменеві крильчасті, турбінні, турбінні комбіновані з різним номінальним діаметром і різним номінальним витратою.