target=""


Промислові лічильники води

Промислові лічильники води

Лічильники води - чи потрібні вони для життя сучасного населення? Відповідь очевидна. Є дуже багато різних причин через які люди їх застосовують в повсякденному житті. Нікому не секрет, що в наш час такий природний ресурс, як вода і газ - дуже дефіцитний, так і звичайно ж дорогий ресурс. За типом застосування їх можна розподілити на дві категорії:

  1. для житлових приміщень (квартири, будинки).
  2. для промислового напрямку (комунальні господарства і великі підприємства).

Промислові лічильники води і побутові, в чому різниця і що об'єднує?

Якщо розглянути саме слово "побутові" то одразу асоціація з квартирними умовами життя. Для квартир і житлових будинків зазвичай встановлюють невеликі по діаметру (15-20 мм) одноструминні лічильники води. Даний вид лічильників оптимально підходить за ціною і застосування для побутового використання. Якщо ж подивитися на слово "промислові", то перша думка про велике підприємство, виробництво, де працюють багато людей і де використовують в різних цілях велику кількість води. Тому промислові лічильники води призначені і розроблені саме для того, щоб справлятися з великими навантаженнями тиску води, також щоб була можливість пропускати велику кількість води і точно її вимірювати.

Варто помітити, що промислові лічильники води за своєю конструкцією мають велику вагу і діаметр, а також на відміну від побутових лічильників, являють собою більш складний механізм.

Якщо вашому підприємству потрібні промислові лічильники води, наша компанія з радістю надасть хороший асортимент і ціну.

Телефонуйте і замовляйте промислові лічильники води.