target=""


Лічильник газу Ельстер

Лічильник газу ЕльстерУ зв'язку з осіннім витком подорожчання комунальних послуг, промспоживачі і рядові українці шукають всілякі способи мінімізувати свої витрати. Один з вірних векторів - це строгий облік споживання не тільки холодної і гарячої води, але також і електроенергії та газу.

Якщо слідувати останньої рекомендації, то пропонуємо звернути Ваш погляд на лічильник газу Ельстер. Тільки такий захід як установка лічильника, дозволяє оптимально відстежувати витрачання природного газу. На ринку є безліч виробників, але що ж робить лічильник газу Ельстер незаперечним лідером серед конкурентів? Безперечними характеристиками даного лічильника є: зносостійкість, висока точність і безшумність в роботі. Лічильник газу Ельстер родом з Німеччини, де як ніде практичність, акуратність, висока якість переносяться на товар.

Купуючи лічильник газу Ельстер Ви отримуєте такі привілеї:

  • це чіткий підрахунок споживання газу;
  • моментальна економія від використання лічильника, яка складе близько 30%;
  • позбавлення від необхідності плати за газ під час подорожі або відрядження.

Всі лічильники газу Ельстер, які представлені в нашому каталозі, мають документи на сертифікацію, так як наша компанія є офіційним представником компанії «Elster-Instromet» в Україні. А низька ціна і доставка по всій Україні зробить Ваш вибір виразним!

Є питання? Телефонуйте, наші фахівці дадуть відповідь на будь-які питання і допоможуть купити сертифікований лічильник газу Ельстер за низькою ціною.