target=""


Лічильники тепла

Счетчики тепла "Apator"
Лічильники тепла "Apator"
Счетчики тепла "Gross"
Лічильники тепла "Gross"
Лічильники тепла "Zenner"
Лічильники тепла "Zenner"
Системи обліку використання газу, води, тепла
Системи обліку використання
газу, води, тепла


Прилад обліку споживання теплової енергії - це спеціалізований пристрій, який встановлюють у квартирах, будинках, офісних і промислових приміщеннях для точного обліку тепла. Як правило, витрата теплової енергії в приміщенні обчислюється так: добуток загального обсягу теплоносія, який пройшов через систему, та різниці температур між входом в систему і виходом із неї.

Головним критерієм, завдяки якому лічильники тепла купити з кожним днем бажає все більше споживачів є, звичайно ж істотна економія. Особливо актуальне застосування теплолічильників у промисловому та комунальному господарствах, де рентабельність і раціональність використання подібних пристроїв досить висока.

Лічильники тепла купити воліє та категорія споживачів, яка бажає точно знати, за що вони платять, і скільки ресурсів було використано за певний період. Так чи інакше, оплата комунальних рахунків по використанню ресурсів теплової енергії з лічильником тепла, в будь-якому випадку буде економнішою та дешевшою, ніж оплата фіксованої суми за тепло.

Лічильники тепла купити можна у компанії «Васис» за лояльними цінами. Усі тепломіри в фірмі «Васис» - це високоякісні та надійні пристрої, виготовлені такими відомими виробниками, як Itron, NIK, Apator і Gross. Найвищу якість збірки усіх приладів для обліку споживання теплової енергії ми гарантуємо.

Лічильники тепла купити недорого в Україні Ви можете у компанії «Васис».