target=""


Турбінний лічильник води

Турбінний лічильник води

Ніхто з проживаючих на планеті людей не може обійтися без такого природного ресурсу як вода. Запаси даного ресурсу в багатьох країнах стає все менше і менше. Тому стає логічним питання з економією і уважним ставленням при використанні даного ресурсу. Як в побуті так і в промислових масштабах широко застосовуються лічильники води.

Для побутового використання, як наприклад для квартир і приватних будинків, часто досить нескладних одноструменевих лічильників води. Для промисловості, для великих багатоповерхових будинків, комунальних господарств застосовують турбінний лічильник води. Даний вид лічильника води потрібен при великому використанні води, приблизно від 15 м3 до 500 м3 на добу. Відповідно при такому навантаженні потрібен дуже якісний турбінний лічильник води.

Наша компанія вже багато років на ринку України. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками турбінних лічильників води. Серед них, на нашому сайті, представлені такі бренди як Apator і Gross. Ціни на турбінний лічильник води одні з найнижчих, які можна знайти на території нашої країни. Це пов'язано з тим, що ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками турбінних лічильників води, тому і вартість ми можемо надати одну з найнижчих.

Модифікацій турбінних лічильників існує досить багато. Підбирається лічильник в залежності від покладених на нього функцій і навантажень.

Зверніться в компанію "Васіс" і турбінний лічильник води купити можна буде за помірні гроші.

Турбінний лічильник води - під замовлення і в наявності від компанії "Васіс"