target=""


Лічильник газу побутовий

Лічильник газу побутовий

В наш час люди в звичайних житлових будинках і квартирах все частіше стали встановлювати лічильники не тільки на воду, але і на газ. Вони допомагають значно зменшити витрати сім'ї на комунальні послуги і проконтролювати кількість використаної води та газу. Тому на сучасному ринку приладів для обліку газового постачання така велика кількість різноманітних видів лічильника газу побутового. Цей прилад однозначно важливий і потрібний для кожної української сім'ї.

Багато людей досі не встановили лічильник газу побутовий, тому що вони не знають, який саме лічильник вибрати. У побутовому господарстві найчастіше використовують мембранні лічильники. Вони прекрасно підходять для індивідуального використання. Принцип роботи мембранного лічильника газу побутового полягає в тому, що пересувні перегородки камер, які називають мембранами, переміщуються під час надходження газу в лічильник. Таким чином, приводиться в дію лічильний механізм. Даний тип лічильника газу побутового розрахований на експлуатацію при низькому тиску газу. Він також вважається досить довговічним і надійним в роботі в побутових сферах.

Лічильник газу побутовий допомагає значно економити кошти при оплаті комунальних послуг. Як показує практика, він повністю окупає себе в термін від двох місяців до одного року, в залежності від індивідуальних особливостей кожної сім'ї. Крім того, якщо у Вас є лічильник на газ, Ви можете самостійно регулювати, коли починати і закінчувати опалювальний сезон у себе вдома. Головне, дотримуватися правил його експлуатації, а саме вчасно його міняти, не допускати його перенапруги, а також вибирати якісний лічильник від надійного виробника.

Придбати лічильник газу побутовий високої якості від лідируючого виробника можна в компанії «Васіс»!