target=""


Лічильники газу Metrix


Лічильники газу MetrixПольська компанія Apator Metrix вже понад шістдесят років виробляє високоякісні лічильники газу Metrix. Вони успішно пройшли сертифікацію в усіх країнах Євросоюзу і також у багатьох країнах СНД. Компанія постійно вдосконалює продукцію і приділяє багато уваги розробці нових моделей з додатковими можливостями.

Лічильники газу Metrix представлені різними типорозмірами, які відповідають певному рівню номінальної пропускної здатності. Чим більше даний показник, тим більший обсяг здатний пропустити лічильник в одиницю часу.

Відповідно, для побутових цілей, тобто для установки лічильника в звичайній квартирі, буде досить встановити лічильники газу Metrix серії 4G, для великих господарств, де використовують значно більшу кількість газового обладнання, встановлюють лічильники серії 6G. Відносно невеликі підприємства можуть встановлювати лічильники 10G. Термін експлуатації даних лічильників становить не менше 25 років.

Якщо Вам складно визначитися і зробити свій остаточний вибір за пропускної здатності, досить просто зв'язатися з нашими продавцями-консультантами і отримати повну і необхідну для прийняття правильного рішення інформацію.

Ціни на лічильники газу Metrix представлені на нашому сайті. Точну наявність конкретної моделі Ви зможете уточнити у наших консультантів в зручний час.

У нашій компанії Ви завжди можете не тільки купити лічильники газу Metrix, а й замовити їх швидку і якісну установку. Монтаж виконується нашими кваліфікованими фахівцями, які мають всі необхідні для робіт дозвільні документи.