target=""


Лічильники води

Лічильники води є приладами для вимірювання кількості витрачених водних ресурсів. Вони встановлюються в квартирах, приватних будинках, на підприємствах і т.д. Для приватних квартир питання встановлення лічильників особливо актуальне. Адже ці прилади дозволяють заощадити кошти. Власники квартири оплачують тільки витрачену ними воду.

Для комунальних і комерційних підприємств питання установки приладів обліку води також актуальне. Адже там витрата набагато більше, ніж в квартирах і приватних будинках. На ринку існує велика різноманітність водомірів. Виникає питання: чому вони відрізняються, як правильно вибрати лічильник?

Перш ніж купувати прилади обліку води, потрібно дізнатися про їх види. Лічильники розрізняють за механізмом дії. Перший вид, про який варто знати, це механічні водоміри. Принцип їх дії досить простий. Вода, проходячи через лічильник, потрапляє на крильчатку. Крильчатка, в свою чергу, взаємодіє з зубчастою передачею. Один з ключових елементів - розрахунковий механізм. Така схема дії водоміра є найелементарнішою.

Вище описаний механізм дії характерний для одноструменевих лічильників. Але зустрічаються також багатоструменеві. Після потрапляння води на крильчатку, потік ділиться на кілька частин. Перевага багатоструменевих водомірів в малій похибці показань.

Механічні лічильники діляться на турбінні та крильчасті. Крильчасті водоміри призначені для обліку гарячої та холодної незабрудненої води. Найбільш часто вони використовуються в промисловості. ТОВ «Васіс» реалізує прилади обліку води, що відповідають всім сучасним стандартам. Водоміри мають гарантійний термін експлуатації.

Турбінні водоміри, як і крильчасті, застосовують для обліку гарячої та холодної води. Основними частинами приладів такого типу є корпус, вимірювальний блок і розрахунковий механізм. Струменевипрямлювач стабілізує потік води, який впливає на турбіну. Турбіна, в свою чергу, має вплив на вимірювальний блок.

У конструкції лічильника застосовані високоякісні матеріали. Їх перевагами є зносостійкість і антіфрикційність. Вибираючи водоміри з каталогів компанії «Васіс», ви можете бути впевнені в їхній якості. Лічильники мають тривалий термін експлуатації.

Більшість водомірів призначена для систем з температурою води від 5 до 90º С. Але також існують прилади для робочого середовища з температурою до 150º С. Вибираючи лічильник, не забудьте розібратися також у відмінностях турбінних та крильчатих лічильників. Важливо знати, що крильчатка в турбінних лічильниках обертається паралельно потоку води. Такий тип крильчатки іменується турбіною.

Крильчасті водоміри мають невеликі недоліки. У разі заклинювання крильчатки прохід води в лічильник буде практично повністю перекритий. Також даний тип приладів має низьку пропускну здатність.

Спосіб приєднання лічильників може бути також різним. Муфтовими називають водоміри, які прикріплюються за допомогою різьблення. Вище описаний крильчастий тип приладів часто має муфтове кріплення.

Турбінні водоміри випускають, як правило, з фланцевим кріпленням. Що являє собою фланцеве кріплення? Це приєднання водоміра за допомогою спеціального кільця (фланця), яке забезпечує герметичне кріплення.

Якими б якісними були прилади вимірювання води - з часом механізми зношуються. Це призводить до неточних показань. Тому в паспорті лічильників проставляють так звані перевірочні періоди. Вони вказують, в які терміни потрібно виробляти повірку приладів. Якісні лічильники зношуються не так швидко.

Щоб дізнатися, які водоміри найбільш підходять для ваших потреб, наберіть наш номер. Висококваліфіковані менеджери нададуть безкоштовну консультацію. Всі ваші питання будуть вирішені швидко і якісно в телефонному режимі. Зручний каталог на сайті дозволяє ознайомитися з можливими видами водомірів. Зробити замовлення можна по телефону або e-mail.

Популярним вибором є лічильники закордонного виробництва. Європейські технології, як відомо, вже давно перевершили вітчизняні. В Україні і Росії, як правило, водоміри часто виробляються за європейськими ліцензіями. Компанія «Васіс» реалізує прилади для обліку гарячої та холодної води з гарантією якості.

Правильна установка забезпечить тривалий термін їх експлуатації. Адже навіть найкращі водоміри можуть втратити свої якості після некоректної установки.

Зробіть вибір на сайті і замовте кращі лічильники води, не виходячи з дому. Вигідні ціни порадують кожного клієнта!