target=""


Лічильники тепла

Прилади для обліку газу та води є не новим товаром для українських споживачів. Лічильники тепла встановлюють в квартирах набагато рідше. Але питання установки теплолічильників стає все більш актуальним. Адже незадоволених опаленням жителів багатоповерхових будинків стає більше і більше.

Поширені випадки нестачі тепла в квартирі. Тоді доводиться платити повноцінну вартість опалення, а також використовувати обігрівачі. У хід йдуть альтернативні джерела обігріву. У підсумку сума, витрачена на тепло, виходить дуже великою.

Іноді в квартирах занадто жарко. Доводиться включати кондиціонери і відкривати вікна. А вартість опалення залишається такою ж. Адже на будинок встановлений загальний лічильник. І терморегуляція в кожній окремій квартирі в розрахунок не береться. Мешканці, які хочуть знати, за що вони платять насправді, встановлюють індивідуальні теплолічильники. Прилади індивідуального обліку показують фактичне споживання тепла.

За принципом дії теплолічильники діляться на ультразвукові та тахометричні. Перший тип по праву вважається більш точним і довговічним. Тахометричні прилади прийнято вважати менш надійними. Відомою перевагою тахометричних приладів є їх доступна вартість. Ціни на ці два типи побутових тепломірів відрізняються.

Вибрати лічильник можна в каталозі, представленому на сайті. Уточніть вартість цікавої для   вас моделі у менеджера компанії «Васіс». Але вибрати тепломір не просто. Проконсультуйтеся з досвідченими фахівцями, набравши один з наших номерів.

Вартість теплолічильників може здатися високою. Але перше враження оманливе. Витрачені кошти окупляться менш ніж за кілька років. Вибираючи найдешевшу продукцію, споживач зазвичай дуже ризикує. У таких випадках часто забувають перевіряти сертифікати якості та паспорта тепломірів. Наявність цих документів необхідна.

Монтаж приладів обліку тепла повинен проводити фахівець. Працівники без кваліфікації можуть пошкодити лічильник або здійснити неправильну установку. В такому випадку показання можуть виявитися некоректними. Лічильники хорошої якості прослужать довгі роки за умови професійної установки.

Після того, як тепломір був встановлений, відбувається процедура пломбування. Один раз в певний період проводиться перевірка стану лічильника. Щоб встановити даний прилад, необхідний спеціальний дозвіл. Устаткування тепломірів проводиться на основі технічних вимог.

Техвимоги видаються теплопостачальною організацією. Для установки також буде потрібен  робочий проект. Право встановлювати лічильники теплоти мають тільки певні організації. Це право підтверджується державною ліцензією.

При виборі тепломіра слід звіритися з Реєстром засобів вимірювальної техніки в Україні. Там перераховані теплолічильники, що відповідають державному стандарту і дозволені до експлуатації. ТОВ «Васіс» реалізує прилади обліку тепла, які підходять для установки в квартирах і будинках.

Для тепломірів, як і для приладів обліку води, актуально поняття піврічного періоду. Це час, через який необхідно проводити повірку лічильників. Як правило, цей період дорівнює 4 рокам. Щоб лічильники не довелося ремонтувати і міняти - купуйте лічильники теплоти у нас на сайті.

Процедура зміни обладнання обліку тепла вимагає додаткових фінансів і часу. Тому простіше купити спочатку якісний лічильник з асортименту компанії «Васіс». При установці водоміра змінюється гідравлічний опір в системі опалення. Тому лічильник повинен бути підібраний так, щоб теплопостачання приміщення не стало гірше.

Якщо розводка системи опалення вертикальна, рекомендують встановити розподільники. При горизонтальній розводці встановлюється єдиний лічильник для всієї квартири. Сучасні багатоповерхові будинки мають горизонтальну розводку. Це значно спрощує процедуру установки тепломіра.

Перед установкою лічильників потрібно ліквідувати причини тепловтрат. Витрата ресурсів на опалення буде менше, якщо усунути щілини у вхідних дверях. Підвіконня також потребують теплоізоляції. Втрати тепла часом виникають через протяги в квартирах. Перед установкою тепломірів рекомендується змінити вікна і ліквідувати всі щілини.

ТОВ «Васіс» реалізує лічильники відомих європейських виробників. Вибираючи нашу продукцію, ви отримуєте всі можливі гарантії та сертифікати підтвердження якості.

Досить лише одного дзвінка, щоб отримати консультацію і оформити замовлення. Встановіть лічильники тепла вже сьогодні - і економія гарантована!