target=""


Лічильник газу Метрикс

Лічильник газу МетриксЩорічні показники за комунальні послуги взяли напрямки вгору, а платити за невикористаний газ нікому не хочеться. Напередодні головних зимових свят переважна частина людей замислюється про майбутні інвестиції, які в перспективі зможуть заощадити кошти.

Сучасні побутові та промислові газові лічильники розраховані мінімум на 25 років безгрішної роботи. Наша компанія звертає Вашу увагу на польські лічильники газу Метрикс, які є еталоном вимірювального обладнання.

Лічильник газу Метрикс має явні переваги перед конкурентами:

  • Лічильник газу Метрикс представлений різною пропускною здатністю, завдяки чому не важко підібрати найкращий варіант як для квартири так приватних котеджів;
  • Так як газовий лічильник часто встановлюється на видному місці кухні, завдяки своїй компактності він не зіпсує загальний інтер'єр;
  • Лічильник газу Метрикс є універсальним. Його можна змонтувати або горизонтально або вертикально, а для приватних будинків хорошим рішенням буде встановити його зовсім на вулиці.

Відвідавши наш каталог лічильників Ви не тільки отримаєте великий асортимент для вибору, а будете мати шанс стати володарем жаданого лічильника за низькою ціною. Безкоштовна консультація, доставка по всій Україні, монтаж кваліфікованими фахівцями - це не всі переваги роботи з нами!

Не відкладай телефонний дзвінок на завтрашній день. Уже сьогодні дзвоніть в компанію "Васіс" і зробіть свою перевагу на користь лічильника газу Метрикс.