target=""


Лічильники газу Самгаз


Лічильники газу СамгазКонтроль споживання газу має важливе значення в даний час не тільки для різних підприємств, але і для звичайних квартир і будинків. Встановлення індивідуальних лічильників дає можливість контролювати кількість спожитого газу за певний період, а значить дозволяє оцінювати ефективність різних шляхів економії газу.

На сьогоднішній день на ринку представлена певна кількість торгових марок лічильників газу як вітчизняних, так і закордонних.

Лічильники газу Самгаз займають серед них лідируючі позиції за якісними характеристиками і популярності серед споживачів також завдяки доступним цінам і зовнішньому вигляду.

Виробляються лічильники газу Самгаз українським виробником в місті Рівне. Високий рівень кваліфікації фахівців цього заводу дозволяє пропонувати своїм споживачам тільки якісну продукцію. Про це свідчить і один з найнижчих рівнів претензій до лічильників газу Самгаз за даними НАК НАФТОГАЗ.

Лічильники газу Самгаз представлені на ринку широким асортиментом. Серед них можна знайти лічильники для різних об'єктів: від побутових до масштабних комерційних. Це мембранні лічильники з номінальною пропускною здатністю від 1,6 до 25 і більше кубів на годину. Встановивши такий лічильник Ви можете 20 років бути впевнені, що кожен куб газу перебувати під Вашим суворим контролем. А значить і витрати за спожитий Вами газ Ви зможете планувати і оптимізувати.

Купити лічильники газу Самгаз Ви завжди можете в нашій компанії "Васіс", а також замовити професійну установку з отриманням всіх необхідних супровідних документів.