target=""


Теплоізоляція Фолар


Теплоізоляція ФоларРаз ви перебуваєте на нашому сайті, тоді напевно ви шукаєте якісні ізоляційні матеріали. З повною упевненістю можна сказати, що ви перебуваєте саме там де потрібно, так як компанія Васіс є фахівцем у цій галузі. Багато років, ми продаємо тільки кращі матеріали, відомих виробників.

Популярністю серед наших користувачів є теплоізоляція Фолар. Воно складається з склосітки, яка з двох сторін покрита алюмінієвою фальгой. Найчастіше теплоізоляція Фолар застосовується як тепловий екран - для саун і лазень, ізоляція трубопроводів і як відображаюча пароізоляція. Витримує навантаження температури від -60 до +200 градусів.

Теплоізоляцію Фолар зазвичай ділять на три типи за своїм складом:

  • Тип А, який з одного боку покритий алюмінієвою фальгой.
  • Тип Б, який покритий з двох сторін.
  • Тип С, з одностороннім покриттям на клейовий основі.

У нашій компанії Васіс купити теплоізоляцію Фолар можна по дуже демократичній ціні. Перед тим як купити даний вид теплоізоляції, наш фахівець обов'язково проінформує вас про всі нюанси.

Ми реалізуємо теплоізоляцію Фолар як в Києві, так і по всій території України. Є можливість самовивозу з нашого складу. Доставка ж по інших регіонах буде здійснюється через популярних перевізників.

Теплоізоляція Фолар - це відмінний варіант, який прослужить вам багато років і який коштує відносно недорого.