target=""


Лічильники тепла Gross

Вид № п/п Найменування Номінальний діаметр (мм) Установча довжина (мм) Кількість в коробці, шт Номінальна витрата, м3 Ціна,
USD
WMZ-UA - лічильник тепла.
Лічильник внесений до Державного реєстру України під № 2638
Лічильники тепла Gross 42 WMZ – UA 15 110 1 0,6/1,5 75,00
43 WMZ – UA 20 130 1 1,5/2,5 75,00

Вітаємо Вас на сайті компанії "Васіс". Раз ви на нашому інтернет ресурсі, то вже напевно ви в пошуках якісного вимірювального обладнання. На даній сторінці ми представляємо вашій увазі лічильник тепла gross (гросс).

Дані лічильники вимірювання теплової енергії застосовуються як під час заміни старого вимірювального обладнання, так і при первинній установці. Установка лічильників тепла gross (гросс) відбувається не в промислових приміщеннях. Призначаються такі лічильники тепла для квартир, приватних будинків і всякого роду приміщень, у яких горизонтальна розводка.

Лічильники тепла gross (гросс) володіють вбудованою пам'яттю, яка надає можливість зберігати дані протягом майже одинадцяти років. А завдяки вбудованому аптопорту, ви без особливих проблем можете отримувати показники дистанційно.

Обов'язково хочеться згадати про те, що лічильники тепла gross (гросс) відповідають всім вимогам законодавства нашої країни, маючи всі потрібні сертифікати та дозволи на використання.

Можливо ви запитаєте, наскільки часто замовляють лічильники тепла gross (гросс) в нашій компанії? Ми з упевненістю можемо сказати, що дана вимірювальна продукція є однією з найбільш затребуваних і запитуваних. Чому? Відповідь знову ж проста. Якість лічильників тепла gross (грос) на найвищому рівні. Ця продукція виробляється компанією "Українська Сантехнічна Компанія". Вже протягом більше ніж п'ятнадцяти років на самому професійному рівні виготовляя різну сантехнічну продукцію, серед якої лічильники тепла gross (гросс).

У нашій компанії досить просто купити лічильники тепла gross (гросс). Для цього вам всього лише потрібно зробити один дзвінок. На всі ваші питання про дану продукцію дадуть відповідь наші консультанти. Оплату ж за тепловий лічильник gross (гросс) можна зробити різними способами. А доставку ми легко організуємо в будь-яку точку України.

Не можна не сказати, що ми надаємо на лічильники тепла gross (гросс) дуже низьку ціну. Це ніяк не применшує якість продукції. Ми можемо так робити, бо вже багато років, безпосередньо працює з заводом виробником. Саме партнерські відносини, гарантують тільки якісне вимірювальне обладнання і хорошу ціну. На всю продану нами продукції кожен наш клієнт отримує багатомісячну гарантію. Тому без роздумів замовляйте лічильники тепла gross (гросс) в компанії Васіс і вже завтра у вас буде якісне обладнання, за дуже доступною ціною.

Чекаємо ваших дзвінків і заявок! До скорої зустрічі!

<< Назад